Xbox 360

650 bez DPH

Xbox 360

650 bez DPH

Herní konzole Microsoft Xbox 360 Kinect 250 GB. Uvedená cena je za 24 hodin půjčení. Dodávané se dvěma bezdrátovými ovladači. Anglická lokalizace.

Katalogové číslo: JG54 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Díky kameře Kinect, která snímá vaše pohyby, si zasportujete a pobavíte s celou rodinou. V nabídce máme několik her podporující tuto technologii. Do konzole je možné uložit fotografie či hudbu až do velikosti 250 GB pomocí pěti USB porty nebo prostřednictvím HDMI kabelu .

Naše nabízené hry:

  • The Elder Scrolls 5: Skyrim: Fantasy hra na hrdiny, jedna z nejlepších her v tomto žánru.
  • Pomocí celého těla simulujete pohyb daného sportu. Kinect Sports London 2012: atletika (běhy), hod diskem, skok vysoký/daleký, hod oštěpem, střelba, plavání, lukostřelba, gymnastika, cyklistika, kanoe slalom, veslování, pingpong, vzpírání, plážový volejbal.
  • Fitness Nike+: Vyvinuto společností Nike spolu s vrchovými sportovci pro sportovce všech úrovní- od začátečníka po zkušeného sportovce. Díky podpoře Kinect je možné měřit fyzickou zdatnost, sílu a ohebnost. Na základě vstupních testů jsou doporučeny atributy ke zlepšení cvičence s možností tvorby vlastního cvičebního plánu na míru.
  • Kinect Adventures Microsoft Xbox 360 250GB Kinect, hry: Kinect Adventures, Kinect Nike Fitness, Kinect Sports, London 2012 Olympic Games Dance Central, Skyrim.

Max. spotřeba: 135 w

Další informace

Hmotnost 2.9 kg
Rozměry 27 × 26.4 × 7.5 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Xbox 360”