Čas svateb přichází

Léto se nezadržitelně blíží a s ním přichází i čas svateb. Také vás požádal váš milý o ruku a chystáte na letošní léto svatbu?

Ke svatbě neodmyslitelně patří i řada dekorací, které zajistí, že váš svatební den bude mít správnou atmosféru. Dekorace přispívají k tomu, aby se vaši hosté cítili útulně. V současné době si nevěsty nechávají vyzdobovat obřadní místo i místo svatební hostiny především stylem boho, rustikal, vintage nebo retro. Letí dřevěné dekorace, juta, krajky, sukulenty, girlandy, svíčky nebo osobní fotografie novomanželů. Neměly by chybět ani lapače snů, závěsy, slavobrána, světýlka nebo nejrůznější svícny, které přispějí k dokonalé romantické atmosféře.

Kreativitě se meze nekladou..

… proto na boho svatbě můžete využít i řadu věcí, které jste si myslela, že již ani nevyužijete. Skvělým tipem je například ozdobení zavařovacích sklenic, karaf, lahví od vína nebo piva pomocí juty, krajek, přírodních provázků a drobných dřevěných dekorací. Skleněné lahve můžete i natřít barvou na sklo a využít jako vázu na živé květiny.

Když už jsme u těch lahví od vína, tak nevyhazujte ani špunty. Dají se totiž skvěle využít jako jmenovka na stůl. Stačí, když špunt rozříznete napůl a poté pomocí ostrého nože vytvoříte zářez, kam se umístí kartička se jménem hosta.

Skvělou osobní atmosféru vykouzlí vaše fotografie. Sežeňte co nejvíce zajímavých fotografí, na kterých budete vy i snoubenec zachyceni, když jste byli malí, poté jak jste postupně rostli, fotky z prvního školního dne, fotky ze střední, vysoké školy, první společné fotografie nebo fotografie z vašich výletů. Fotografie vytiskněte na fotopapír a zavěste do prostoru. Nebo můžete využít i staré štafle.

Speciální místo si zaslouží snubní prstýnky. Jsou to přeci jen jedni z nejdůležitějších „účastníků“ vaší svatby. Dobrou alternativou ke klasického podtácku nebo polštářku může být drobné hnízdečko. Vyrobit jej můžete tak, že prázdnou půlku kokosového ořechu vyplníte mechem nebo slámou, ozdobíte živými květy nebo drobnými dekoracemi.

Před svatbou je dobré si ujasnit, v jaké barevné paletě byste se chtěla pohybovat, všeobecně se ale doporučuje držet se maximálně tří barev. Barvou pro rok 2019 se stala korálová a očekává se, že se tato barva promítne i do barev svatebních dní.

Nejste v tom sama!

Pokud i vy přemýšlíte, že byste si svatební místo a hostinu vyzdobila ve stylu boho, vintage, etno, rustikal nebo retro, rádi vám pomůžeme. Nabízíme k pronájmu nejrůznější dekorace, které je možné nadekorovat přesně podle vašich představ a přání. Podívejte se do záložky DEKORACE a zcela jistě si zde vybere to, co hledáte. Kromě dekorací nabízíme i nábytek nebo gastro vybavení. Dále vám rádi pomůžeme a zajistíme:

  • tisk & grafický design
  • instalace a deinstalace
  • hudba & doprovodný program
  • sweet bar
  • dětský koutek
  • catering
  • ubytování pro hosty & doprava
  • foto & video ze svatebního dne

Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s čímkoliv pomůžeme a uděláme váš svatební den jedinečným.